Koszulka do masażu

Jakiś czas temu publikowałem wpis o tym jako można wykorzystać dziecko… do masażu pleców (link tutaj). Nie ma co owijać w bawełnę. Jak masz koszulkę na której jest narysowana droga i położysz się na podłodze, to Bobo będzie Ci samochodzikiem masowało plecy. Świetne narzędzie do świadomego drzemania podczas opieki nad dzieckiem etc.

Free-back-massage

Postanowiłem sam takową koszulkę zaprojektować. Bobo rozwija się szybciej niż jego rówieśnicy (wczoraj napisał pierwszą książkę), ale na pewno jeszcze nie będzie mi masował pleców. na razie największą radość sprawia mu jedzenie, kąpiel i spanie (wie co dobre). Z projektem koszulki więc się nie spieszyłem, ale kilka osób mnie subtelnie poganiało.

Przedstawiam zatem koszulkę do masażu pleców. Układ dróg jest dużo gęstszy niż w koszulce, która była inspiracją, dzięki czemu masaż będzie dokładniejszy. Dwustronny lustrzany nadruk, sugeruje ubrać ją tył-na-przód, a co za tym idzie umieścić „rondo” na wysokości krzyża, (albo gwiazdy – zależy w co wierzysz).
Ojciec_roku_Koszulka_do_masazu_plecow

Nie mam preferowanego wykonawcy koszulki – pełna dowolność. Plik drukarski tutaj, a także w zakładce „do pobrania”, gdzie wszystkie inne pliki mieszkają.